logo KFP linka

Myslivecký den v Třeboni

21/08/2012

V sobotu 11.8. se konal v Třeboni na náměstí Myslivecký den. Českomoravská myslivecká jednota připravila ve Třeboni pro návštěvníky Myslivecký den. Na náměstí byl připraven celodenní program – trubači, kynologové, sokolníci. Mysliveckého dne se učastnily také zájmové kluby ČMMJ- Klub autorů, Klub sokolníků, Klub vábičů, Klub trubačů, kteří fanfárami uváděli a provázeli probíhající učinkování.

Mysliveckého dne se účastnil i nás fotoklub KFP, a to klubovou výstavou, která byla představena divákům v domě Štěpánka Netolického.
Instalaci provedli členové KFP, Jaromír Zumr st. a Jaromír Zumr ml.

Myslivecký den v Třeboni měl velký ohlas, akce přilákala řádově tisíce návštěvníků, místních, vzdálenějších i zahraničních, náměstí bylo po celý den zaplněné a prý málokterá akce v Třeboni zaujala tolik, jako tato.

Trubači

zapsali: Jaromír Zumr st. a Ing. Pavel Hanibal