ZAJÍMAVOSTI

Poslední úpravy: 08 December 2021 19:23:57

Výroční členská schůze 2021

08/12/2021

Po různých pandemických peripetiích se konečně mohla v polovině října konat naše výroční členská schůze, která byla navíc volební. Sešli jsme se v Jihlavě v penzionu Na Hradbách, kde již v minulosti některé schůze proběhly. Sobotní dopoledne jsme strávili v místní ZOO, kde jsme to pojali vyloženě návštěvnicky, a po obědě již byla brzy zahájena schůze, která se protáhla až do večerních hodin. Kromě volby nového výboru bylo mnoho témat k diskuzi a bylo také třeba učinit některá zásadní rozhodnutí. Schůze probíhala jako obvykle v klidném a přátelském duchu a vyplynulo z ní několik dobrých nápadů a změn do budoucna. Mezi jinými např. na základě odhlasovaného návrhu probíhá nyní obnova naší fotobanky.

Věřím, že všechny změny povedou ke zlepšení situace v klubu a k větší spokojenosti členů.

Text Petr Chotěbor, fotografie František Říha.