ZAJÍMAVOSTI

Poslední úpravy: 05 May 2022 19:34:49

Přehlídka trofejí v Moravských Budějovicích

03/05/2022

Po dvouleté pauze uspořádal městský úřad v Moravských Budějovicích a OMS v Třebíči ve spolupráci s uživateli honiteb v areálu zámku tradiční přehlídku trofejí. Přehlídka byla slavnostně otevřena 22. dubna ve 13 hodin za účasti Lukovských trubačů a pro veřejnost byla přístupná do 25. dubna do 12 hodin.

Mimo trofeje zvěře ulovené v mysliveckém roce 2021 - 2022 byla již po několikáté součástí přehlídky výstava fotografií členů Klubu fotografů přírody při ČMMJ. Dále byla na přehlídce prezentace několika honiteb, výtvarné práce dětí a expozice LČR, oblastního ředitelství Jihlava o akci Pomozme sovám. Přehlídka byla hojně navštěvována žáky základních a mateřských škol a zájemci z řad veřejnosti.

Z přehlídky trofejí byla členem KFP pro potřeby městského úřadu Moravské Budějovice a OMS Třebíč pořízena fotodokumentace, která jim byla poskytnuta k prezentaci akce.

I tak byl výlet vydařený - není nad zábavu pod širým nebem!

Odkaz: Videohttps://www.youtube.com/watch?v=9sCadHJdxVI

Text a fotografie Milan Slavinger. Video poskytl Milan Slavinger.