Novinky a články

Poslední úpravy: 26 August 2022 16:29:36

Myslivecká Třeboň 2022

26/08/2022

V sobotu dne 13. srpna 2022 pořádalo město Třeboň, časopis Myslivost a ČMMJ na Masarykově náměstí již tradiční akci "Myslivecká Třeboň".

". V rámci programu vystoupili absolventi Letního kurzu mysliveckých trubačů, dále byla veřejnosti předvedena velká přehlídka loveckých psů s výkladem o jednotlivých plemenech a jejich použití v myslivecké praxi, ukázky vábení zvěře a sokolnictví. Pro malé i velké bylo zahráno myslivecké divadlo a show mistra biče. Celým programem provázel šéfredaktor časopisu Myslivost Jiří Kasina.

Po celou dobu akce si mohli návštěvníci prohlédnout na nádvoří zámku lovecké dravce a dozvědět se mnoho o jejich použití a výcviku. Na náměstí bylo možno si zakoupit různé myslivecké potřeby a doplňky, mysliveckou literaturu, vábničky a nože, ochutnat myslivecké speciality či Svatohubertské pivo a Jankovu limču.

Za Klub fotografů přírody se zúčastnil Milan Slavinger, který pro potřeby časopisu Myslivost a město Třeboň pořídil fotodokumentaci z akce.

Text a foto: Milan Slavinger