Novinky a články

Poslední úpravy: 28 August 2022 12:25:53

Fotografický Workshop klubu - jižní Čechy 2022

28/08/2022

O prvním květnovém víkendu uspořádal klub pro své členy a jednoho čekatele fotografický workshop.

Ubytování v krásném penzionu Nová Hospoda v jižních Čechách a program nám zařídili Jan Kopecký a František Říha. Dny jsme i přes nepřízeň počasí věnovali fotografování vodního ptactva na okolních rybnících a večery a noci jsme trávili debatami nad fotografiemi a jejich úpravami.

Víkend to byl náročný, nabitý fotografickou tématikou, motivovaný především tím, že na fotografii je vždy co zlepšovat, a že intenzivnější diskuse nad snímky mnohým z nás chybí. Tradici podobných workshopů bychom rádi udrželi a již plánujeme na příští rok něco podobného.

Text: Petr Chotěbor, Foto: Vlastimil Andrš, Ján Griger, Antonín Havlát, Michal Hrnčíř, Petr Chotěbor, Jan Kopecký, František Říha, Filip Šenigl