Novinky a články

Poslední úpravy: 11 November 2022 19:09:36

Výroční členská schůze 2022

10/11/2022

Dne 22.10. se konala členská schůze, tentokráte v penzionu Jelení Vyhlídka v Novohradských horách. Většina z nás jako obvykle dorazila již v pátek - tento večer jsme kromě výborného jídla využili k diskusi nad dobrým pitím a fotkami.

V sobotu dopoledne nám počasí vyloženě nepřálo, avšak po obědě jsme vyrazili do terénu, někteří šli po krajinářské fotografii, jiní se vypravili do obory. V podvečer se pak konala již zmíněná schůze klubu.

V neděli jsme se pak ještě věnovali fotografování a pak se rozjeli domů. Prostředí penzionu včetně loveckého salonku, kde se konala schůze i promítání fotek, bylo fantastické, včetně nabídky zvěřinových jídel.

Osobně se tam ještě chystám podívat, penzion i okolí rozhodně mají co nabídnout!

Text: Petr Chotěbor, Foto: Michal Hrnčíř, Petr Chotěbor, Jan Kopecký, Jan Kusolits, Filip Šenigl.