FOTOSOUTĚŽE

Poslední úpravy: 02 October 2012 18:11:30

Fotosoutěž Zlatý jelen Slávy Štochla

Propozice soutěže pro rok 2013.

02/10/2012

Českomoravská myslivecká jednota,
Slovenský poľovnícky zväz,
redakce časopisu Myslivost,
redakce časopisu Poľovníctvo a rybárstvo,
Klub fotografů přírody při ČMMJ,
Slovenský klub fotografov prírody

vyhlašují

FOTOSOUTĚŽ

ZLATÝ JELEN SLÁVY ŠTOCHLA 2013

Soutěžní kategorie:

1. Savci
2. Ptáci
3. Ostatní živočichové
4. Ze života myslivců

Propozice soutěže:

Soutěže se může zúčastnit každý fotograf žijící v ČR nebo SR bez ohledu na členství v myslivecké organizaci či fotografickém klubu.
Maximální počet snímků od jednoho autora je 5 pro každou kategorii.
Do soutěže se přijímají snímky na CD v digitální podobě, formát TIF, velikost nejlépe 3508 x 2480 obrazových bodů (velikost A4 při rozlišení 300 dpi). Velikost kratší strany souboru (snímku) musí být nejméně 1575 obrazových bodů. Každé CD musí být nesmazatelně a čitelně popsáno jménem a adresou autora s označením soutěžní kategorie.

Budete-li soutěžit ve více kategoriích, vytvořte na CD pro každou kategorii zvláštní složku s názvem kategorie,
soutěžní snímky umístěte do příslušné složky.

Název souboru (soutěžního snímku) musí být malými písmeny, bez interpunkce a mezer – místo mezer vložte podtržítko.
Název snímku musí obsahovat jméno autora, např.: tetrivek_obecny_karel_novak.TIF Špatně označená CD nebo špatně pojmenované soubory nebudou do soutěže zařazeny.

Zasláním snímků do soutěže uděluje soutěžící souhlas s bezplatným použitím snímků k propagačním a jiným publikačním účelům organizátorů soutěže(oprávnění udělené ČMMJ k výkonu práva soutěžní fotografii užít v souladu s § 46 zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon) a také souhlas se zpracováním osobních údajů fotografa podle zákona č. 101/2000 Sb., o zpracování osobních údajů.
V případě ocenění snímku Cena firmy… získává na příslušný snímek partnerská firma souhlas s bezplatným použitím snímku k propagačním a jiným publikačním účelům partnerské firmy.

Ceny: podle rozhodnutí odborné poroty bude na cenách rozděleno nejméně 2000 EUR. Kromě finančního ohodnocení získají autoři nejlepších snímků i věcné ceny věnované organizátory a sponzory soutěže.

CD se soutěžními snímky zasílejte na adresu:
Redakce MYSLIVOST,
Seifertova 81, 130 00 Praha 3

Na zadní stranu obálky napište heslo: Zlatý jelen

Uzávěrka příjmu soutěžních snímků je 31. 3. 2013

Vyhlášení výsledků a výstava vybraných snímků proběhne v rámci výstavy NATUR VIVA 2013
ve dnech 22. - 26.5.2013 v Lysé n.L.

Dlouhodobá výstava v létě 2013 na Loveckém zámku Ohrada, ve výstavní síni v Třeboni a na dalších místech

Převzato z www.myslivost.cz